Beta Alanine + Citruline 1:1 200g pomeranč mandarinka


Cena
449 Kč

Výrobce

Kód produktu
49067

ks

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi- Předtréninkový a intratréninkový nápoj- Beta-alanin, L-citrulin DL-malát - Podpora odkyselení (laktátový pufr), podpora oběhu- Příchuť pomeranč a mandarinka- Podpora regenerace a tréninkových výsledků- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace Více

BETA ALANINE + CITRULLINE 1:1
 
Doplněk stravy s obsahem Beta-alaninu a L-citrulinu, se sladidlem.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Předtréninkový a intratréninkový nápoj
- Beta-alanin, L-citrulin DL-malát 
- Podpora odkyselení (laktátový pufr), podpora oběhu
- Příchuť pomeranč a mandarinka
- Podpora regenerace a tréninkových výsledků
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
Balení: 200 g
 
Dávkování: 1x denně smíchejte 10 g (cca 15 ml prášku) s 300 ml studené vody v lahvi nebo v šejkru. Před použitím nechte nápoj 2 minuty odstát. Balení obsahuje 20 dávek.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Může obsahovat stopy sóji a mléka.

 Aktivní látky:
 v 10 g* (% RHP**)
 Beta-alanin
 4,8 g
 L-citrulin
 3 g
*10 g - odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: Beta-alanin 48 % (původ mimo EU), L-citrulin DL-malát (2:1) 48 % (původ mimo EU), přírodní pomerančové a mandarinkové aroma, sladidlo sukralóza, nízkotučný kakaový prášek, oxid zinečnatý.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.