Caffeine 120 tablet


Cena
289 Kč

Výrobce

Kód produktu
16144

ks

- Čistý kofein - 150 mg na tabletu- Při únavě a vyčerpání- Podpora tréninkových výsledků Více

CAFFEINE
 
Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (150 mg/ denní dávka). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 
- Čistý kofein - 150 mg na tabletu
- Při únavě a vyčerpání
- Podpora tréninkových výsledků
 
Čistý kofein v tabletách je určený pro podporu tréninkových výsledků a pro nabuzení při únavě a vyčerpání. Při užívání kofeinu je nutné držet se dávkování a nepřekračovat jej. Doplněk je určen pro fitness komunitu jako podpora tréninku.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Povzbuzení
- Podporu tréninkových výsledků
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 120 tablet (33,6 g)
 
Dávkování: Berte 1 tabletu denně.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 tabletě
 Kofein
 150 mg
 
 
Složení: maltodextrin (z kukuřice), kofein, protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý).