Chicken Pasta Meal 130g (Dehydrované kompletní jídlo)


Cena
159 Kč

Výrobce

Kód produktu
49057

ks

- Profesionální strava pro moderní treking- Pro jakýkoli druh trekingu a turistiky- Komplexní zdroj makronutrientů i mikronutrientů- Přírodní složky- Není třeba druhé nádoby, stačí zalít v sáčku horkou vodou- Připraveno za 15 minut- Bez palmového oleje- Vychází ze zkušeností s profesionální stravou pro armádu- Leader dodává stravu pro Finské ozbrojené síly Více

CHICKEN PASTA MEAL (Těstoviny s kuřecím masem)
 
Dehydrované jídlo na cesty.
 
- Profesionální strava pro moderní treking
- Pro jakýkoli druh trekingu a turistiky
- Komplexní zdroj makronutrientů i mikronutrientů
- Přírodní složky
- Není třeba druhé nádoby, stačí zalít v sáčku horkou vodou
- Připraveno za 15 minut
- Bez palmového oleje
- Vychází ze zkušeností s profesionální stravou pro armádu
- Leader dodává stravu pro Finské ozbrojené síly
 
Chutné a syté jídlo pro jakýkoli typ turistiky. Lze jej kompletně připravit v sáčku, stačí přidat vodu a na 15 minut zase uzavřít. Sáček je vodotěsný a hmyzutěsný, je vyrobený tak, aby nehrozilo pořezání. Jídlo si tak můžete vychutnat bez zbytečné dlouhé přípravy a mytí. pokrm je bez palmového oleje, bez lepku a bez laktózy. Je připravené z přírodních složek, má komplexní výživový profil - v jedné 530 g porci najdete 69 g sacharidů, 23 g bílkovin, 4 g vlákniny a také antioxidanty - alfa tokoferol a extrakt z rozmarýnu. Pokrm neobsahuje umělá sladila nebo glutamát.
 
LEADER OUTDOOR = PROFESIONÁLNÍ STRAVA PRO MODERNÍ TREKING
LEDAER OUTDOOR = VYCHÁZÍ ZE ZKUŠENOSTÍ SE STRAVOU PRO ARMÁDU
 
 
Leader Outdoor
 

Leader Outdoor je inovativní řada výživově vysoce hodnotných produktů určených pro podporu optimální výkonu a výdrže v náročném venkovním prostředí.  Při výrobě těchto produktů bylo využito zkušeností ze spolupráce s armádními složkami – značka Leader dodává klíčové části stravy pro finské ozbrojené síly.

Produkty Leader musely vyhovět náročným armádním požadavkům na špičkovou výživu, kterou je možné připravit během několika minut bez nutnosti další nádoby. Produkty Leader dodají všechny potřebné makronutrienty, jsou ve vodotěsném, odolném a lehkém balení, vyhovujícím všem nárokům moderního trekingu.

 
Balení: 130 g
 
Příprava: otevřete sáček v horní části. Ve spodní části od sebe odlepte jednotlivé strany sáčku tak, aby vzniklo stabilní dno. Do sáčku přidejte vařící vodu po rysku 9,5 (cca 4 dcl vody). Opatrně, ale řádně promíchejte vodu s produktem, v případě poklesu hladiny pod bod 9,5 přidejte vodu. Sáček uzavřete a nechte 15 minut stát. Otevřete sáček a znovu řádně promíchejte. Pro pohodlnější konzumaci odtrhněte horní část sáčku ve vyznačeném místě pod spojovacím páskem a ihned konzumujte.
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy sóji.
 

 
 Výživové údaje hotového jídla:
 100 g
 530 g (1 porce)
 Energetická hodnota
 447 kJ / 106 kcal
 2369 kJ / 510 kcal
 Tuky
 3,9 g
 21 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 1,6 g
 9 g
 Sacharidy
 13 g
 69 g
     z toho cukry
 2,6 g
 14 g
 Vláknina
 0,7 g
 4 g
 Bílkoviny
 4,4 g
 23 g
 Sůl
 0,3 g
 1,6 g
 
 
Složení: těstoviny 44 % (tvrdá pšenice, původ EU), kousky kuřecího masa 8 % (kuřecí maso, bramborová mouka, sůl, koření), nízkotučné sušené mléko, rostlinný tuk v prášku (slunečnicový olej, glukózový sirup, modifikovaný škrob), sýr v prášku, smetana v prášku (smetana, nízkotučné sušené mléko), kousky sladké papriky, smažená cibulka (cibule, slunečnicový olej), máslový prášek (máslo, sušené nízkotučné mléko), kousky rajčat, modifikovaný škrob, koření (česnek, černý pepř), aromata, sůl,  antioxidanty (alfa-tokoferol, extrakt z rozmarýnu), konzervant sorban draselný.
 

 
Těstoviny s kuřecím masem. Dehydrované jídlo na cesty.