Cena
349 Kč

Výrobce

Kód produktu
23208

ks

- Funkční nápoj pro podporu vzhledu- Stav a odolnost pokožky- Kyselina hyaluronová, biotin a vitamín C- Prášek z chlorelly- Prášek z ostropestřce- Extrakt z artyčoku- Slazeno pouze steviol-glykosidy- Jahodová příchuť Více

DETOX SKIN - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem steviol-glykosidy.
 
Funkční nápoj pro podporu vzhledu
- Stav a odolnost pokožky
- Kyselina hyaluronová, biotin a vitamín C
- Prášek z chlorelly
- Prášek z ostropestřce
- Extrakt z artyčoku
- Slazeno pouze steviol-glykosidy
- Jahodová příchuť
 
Detox Skin je určený pro podporu vzhledu a stavu pokožky. Kyselina hyaluronová, biotin a vitamín C mají podobné vlastnosti související se stavem buněk naší kůže a se syntézou kolagenu, zatímco chlorella, ostropestřec a artyčok pomáhají z těla odstranit nežádoucí látky a zpomalit oxidační stres. Detox Skin tak poskytuje dvoufázovou podporu pro kůži a pokožku - vyživuje a zároveň zpomaluje opotřebení.
 
 
Jaký doplněk Nature's Finest vybrat?
 
Doplněk stravy Detoxikace Odvodnění Hmotnost Zažívání Obranný štít Krása
Močové
ústrojí
Proti stárnutí
       
         
         
           
         
         
           
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

 

Balení: 125 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 5 g (cca 1 odměrka, pro přesné navážení doporučujeme použít váhu) denně ve sklenici (200 ml) vody. Balení obsahuje 25 denních dávek. 
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 Aktivní látky:
 v 5 g* (% RHP**)
 Chlorella
 250 mg
 Ostropestřec extrakt
 100 mg
 Artyčok extrakt
 12,5 mg
 Vitamín C
 250 mg (312,5 %**)
 Kyselina hyaluronová
 50 mg
 Biotin
 50 µg (100 %**)
*5 g - odpovídá jedné denní dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: maltodextrin, chlorella prášek (Chlorella vulgaris), vitamín C (kyselina L-askorbová), jahodová příchuť, stabilizátor celulóza, ostropestřec extrakt (Silybum marianum L.),  kyselina hyaluronová, artyčok extrakt (Cynara scolymus L.), sladidlo steviol-glykosidy, biotin (D-biotin).
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.