EAA + BCAA 250g pomeranč mandarinka


Cena
449 Kč

Výrobce

Kód produktu
49066

ks

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi- Intratréninkový a potréninkový nápoj s EAA- Přidaný hořčík (citrát hořečnatý) a vitamín B6- Všech 9 esenciálních aminokyselin- Příchuť pomeranč a mandarinka- Podpora regenerace a tréninkových výsledků- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace Více

EAA+BCAA
 
Doplněk stravy s obsahem aminokyselin, se sladidlem.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Intratréninkový a potréninkový nápoj s EAA
- Přidaný hořčík (citrát hořečnatý) a vitamín B6
- Všech 9 esenciálních aminokyselin
- Příchuť pomeranč a mandarinka
- Podpora regenerace a tréninkových výsledků
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
EAA s přidaným hořčíkem a vitamínem B6. EAA zlepšují regeneraci a proteosyntézu po silovém i vytrvalostním výkonu, hořčík a vitamín B6 jejich účinky zesilují. EAA Leader mají pomerančovo-mandarinkovou příchuť, lze je využít jako podporu při vytrvalostním i silovém sportu.
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 

 

 
Balení: 250 g
 
Dávkování: 1x denně smíchejte 10 g (cca 15 ml prášku) s 300 ml studené vody v lahvi nebo v šejkru. Před použitím nechte nápoj 3 minuty odstát. Balení obsahuje 25 dávek.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Může obsahovat stopy sóji a mléka.
 

 
 Aktivní látky:
 10 g*
 L-leucin
 2,5 g
 L-valin
 1,1 g
 L-lysin
 1,1 g
 L-fenylalanin
 0,9 g
 L-threonin
 0,8 g
 L-isoleucin
 0,5 g
 L-histidin
 0,4 g
 L-methionin
 0,3 g
 L-tryptofan
 0,1 g
 Hořčík
 88 mg (23,5 % RHP**)
 Vitamín B6
 0,32 mg (22,9 % RHP**)
*10 g - odpovídá jedné dávce
** % RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení v 10 g (1 dávka): směs aminokyselin (původ mimo EU) (L-leucin 2,5 g, L-valin 1,1 g, L-lysin 1,1 g, L-fenylalanin 0,9 g, L-threonin 0,8 g, L-isoleucin 0,5 g, L-histidin 0,4 g, L-methionin 0,3 g, L-tryptofan 0,1 g), regulátor kyselosti kyselina citrónová, hořčík 88 mg (23,5 %*)[hořečnaté soli kyseliny citrónové (citrát hořečnatý)], přírodní pomerančové a mandarinkové aroma, aroma, mořská sůl Guérande, sladidlo sukralóza, barvivo karotenoidy, nízkotučný kakaový prášek, vitamín B6 0,32 mg (22,9 %*) (pyridoxin-hydrochlorid). % RHP—referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.