Magneslife 10 ampulí natural - Varianta: cherry


Cena
209 Kč

Výrobce

Kód produktu
261141

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
pomeranč, natural, cherry

ks

- Vysoce účinný roztok iontů hořčíku (magnesia) s vitaminem B6 Více

MAGNESLIFE
 
Doplněk stravy, s cukry a sladidly.
Je vysoce účinný roztok iontů hořčíku (magnesia) s vitaminem B6.
Forma roztoku zajišťuje maximálně rychlý účinek. Organické nosiče iontů hořčíku jsou garanty vysoké využitelnosti a vstřebatelnosti.
Praktické balení v jednorázových monodóz dává možnost mít MAGNESLIFE kdykoliv u sebe a použít ho právě při signálech přicházejících svalových křečí v průběhu výkonu.
 
Balení: 10 ampulí
 
Doporučené dávkování: V případě přípravy na dlouhotrvající fyzický výkon dávkujte 2 - 3 dny před očekávanou zátěží před spaním. Při dlouhotrvajícím či náročném výkonu mějte dávku vždy u sebe a použijte v případě potřeby. Maximálně 1 monodóza denně. Nepřekračujte doporučené dávkování!
 
Použití: podávejte vylitím obsahu lahvičky do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody. Po otevření určeno k okamžité spotřebě. Před použitím protřepejte! Případný mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu.
 
Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.
 


Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 10 x 25 ml
 100 ml
 25 ml (1 ampule)
 Energetická hodnota
 230 kJ / 54 kcal
 57 kJ / 13 kcal
 Tuky
 0 g
 0 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 0 g
 0 g
 Sacharidy
 7 g
 1,75 g
  Z toho cukry
 7 g
 1,75 g
 Vláknina
 0 g
 0 g
 Bílkoviny
 0 g
 0 g
 Sůl
 0 g
 0 g
 Hořčík
 1.000 mg (267% RHP*)
 250 mg (67% RHP*)
 Vitamin B6
 32 mg (2286% RHP*)
 8 mg (571% RHP*)
*% RHP = % referenční hodnoty příjmu
Složení: voda, citronan hořečnatýfruktózaglukóza, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), sladidla acesulfam K a sukralóza.