Multi Hydration 100g borůvka a vodní meloun


Cena
499 Kč

Výrobce

Kód produktu
47040

ks

- PŘÍRODNÍ IONTOVÝ NÁPOJ- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)- Efektivní doplnění elektrolytů a stopových prvků- Komplexní doplněk - celkem 6 rostlinných zdrojů elektrolytů- Extrakt Aquamin F a Aquamin TG- CocoMineral® - prášek z kokosové vody- Himalájská sůl- Prášek z vodního melounu- Magnesium bisglycinát- Přírodní borůvkové aroma Více

MULTI HYDRATION
 
Doplněk stravy.
 
- PŘÍRODNÍ IONTOVÝ NÁPOJ
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Efektivní doplnění elektrolytů a stopových prvků
- Komplexní doplněk - celkem 6 rostlinných zdrojů elektrolytů
- Extrakt Aquamin F a Aquamin TG
- CocoMineral® - prášek z kokosové vody
- Himalájská sůl
- Prášek z vodního melounu
- Magnesium bisglycinát
- Přírodní borůvkové aroma
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
Multi Hydration je přírodní, 100% rostlinný a především komplexní iontový nápoj. Je určený pro efektivní doplněný elektrolytů (iontů) a zajištění potřebné hydratace. Obsahuje celkem 6 (!) rostlinných zdrojů elektrolytů:
  • Aquamin F - přírodní extrakt získaný z vápenaté mořské řasy rodu Lithothamnion, jde o bohatý přírodní zdroj minerálů, zejména vápníku. Klinicky zdokumentováno ve 33 studiích.
  • Aquamin MgTG - druhý typ extraktu z vápenaté mořské řasy rodu Lithothamnion s vyšším obsahem hořčíku.
  • Extrakty Aquamin jsou přirozeným zdrojem hořčíku a celkem 72 stopových prvků.
  • CocoMineral® - prášek z kokosové vody, přirozený zdroj minerálů
  • Himalájská sůl - přirozený zdroj sodíku a dalších minerálů a stopových prvků
  • Prášek z vodního melounu - přirozený zdroj elektrolytů
  • Magnesium bisglycinát - organická forma hořčíku v chelátové vazbě s glycinem
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Efektivní přírodní iontový nápoj
- Efektivní hydrataci při sportu, námaze i pro každý den
 
Certifikace I'm Vegan
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
 
O certifikátu
 
1.Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2.Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3.Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 100 g
 
Dávkování: 1-2 gramy (1-2 odměrky) denně dle potřeby. Smíchejte s jakoukoli studenou tekutinou. Vhodné pro dávkování po cvičení, v horkých dnech apod.
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a mimo přímé sluneční záření. 
 

 
 Aktivní látky:
 1 g** (% RHP*)
 2 g (% RHP*)
 Hořčík
 148 mg (39 %)
 296 mg (78 %)
 Draslík
 15 mg (1 %)
 30 mg (2 %)
 Vápník
 320 mg (40 %)
 640 mg (80 %)
 Sodík
 200 mg
 400 mg
 Chloridy
 300 mg (38 %)
 600 mg (76 %)
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
** 1 gram odpovídá jedné odměrce.
 
 
Složení: kokosová voda v prášku (CocoMineral®/ Cocos nucifera), Aquamin F (Lithothamnion sp.), himalájská sůl, melounový prášek (Citrulus lanatus), Aquamin Mg TG, bisglycinát hořečnatý, přírodní borůvkové aroma.