Cena
399 Kč

Výrobce

Kód produktu
23201

ks

- Funkční nápoj pro podporu redukce hmotnosti- Inhibitor enzymů amylázy a lipázy- Redukce bez změny stravování- ID-algTM - extrakt z mořských řas- L-karnitin, L-tyrosin, vitamín C- Účinek po osmi týdnech užívání Více

OK! FAT BURN - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem.
 
- Funkční nápoj pro podporu redukce hmotnosti
- Inhibitor enzymů amylázy a lipázy
- Redukce bez změny stravování
- ID-algTM - extrakt z mořských řas
- L-karnitin, L-tyrosin, vitamín C
- Účinek po osmi týdnech užívání
 
OK!FatBurn pomáhá redukovat metabolismus sacharidů bez změny stravování. Obsahuje extrakt z hnědých mořských řas ID-algTM bohatý na přírodní polyfenoly s dlouhým řetězcem zvané florotaniny. Tyto látky mají schopnost inhibovat aktivitu dvou nejdůležitějších trávících enzymů - lipázy a amylázy. ID-algTM blokuje až 77 % enzymů trávících sacharidy. Díky tomu je trávení sacharidů výrazně zpomaleno a ty prochází z výrazné části zažívacím traktem nestrávené podobně jako vláknina. Zmenší se tak příjem kalorií. Přidaný L-karnitin, L-tyrosin a vitamín C doplňují účinek extraktu.
 
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

 

Balení:150 g
 
Dávkování: rozmíchejte 2x denně 5 g (1 odměrka) ve sklenici vody a vypijte. Užívejte před hlavními jídly. Pro přesné odměření použijte váhu. Balení obsahuje 15 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl.
 

 
 Aktivní látky
 v 5 g
 Vitamín C
 250 mg (312% RHP*)
 ID-aIGTM
 200 mg
 L-karnitin
 150 mg
 L-tyrosin
 100 mg
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: maltodextrin, sladidlo erythritol, vitamín C (kyselina L-askorbová), ID-aIGTM (extrakt z hnědé mořské řasy Ascophyllum nodosum),  přírodní citrónové aroma 4 %, L-karnitin, L-tyrosin, stabilizátor celulózový prášek, přírodní barvivo betanin 1,5 %, sladidlo steviol-glykosidy. Obsahuje přírodně se vyskytující siřičitany.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.