OK! Fat Burn Coffee 150g


Cena
349 Kč

Výrobce

Kód produktu
23193

ks

- Kávový nápoj pro podporu energie a spalování nadbytečného tuku- S L-karnitinem, extraktem z kávy, guarany a černého bezu- Podpora kontroly hmotnosti- Snížení chuti k jídlu- Snížení únavy Více

OK! FAT BURN COFFEE - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy slazený steviol-glykosidy. Prášek pro přípravu nápoje.
S vysokým obsahem kofeinu (62 mg/ 150 ml) (denní dávka). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 
- Kávový nápoj pro podporu energie a spalování nadbytečného tuku
- S L-karnitinem, extraktem z kávy, guarany a černého bezu
- Podpora kontroly hmotnosti
- Snížení chuti k jídlu
- Snížení únavy
 
OK! Fat Burn Coffee je rýžový nápoj v prášku s přidaným kávovým extraktem, extraktem z guarany, L-karnitinem a extraktem z černého bezu. Je určený pro každodenní užívání během dne. Obsažené účinné látky mají podobné vlastnosti zaměřené na oblast kontroly hmotnosti, potlačení chuti na jídlo a dodání energie.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřená na:
 
- Spalování nadbytečného tuku
- Kontrolu hmotnosti
- Potlačení únavy
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
 
 
Balení: 150 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 10 g (cca 1 čajová lžička). Rozmíchejte ve 150 ml horké vody nebo mléce a vypijte. Pro odvážení přesného množství použijte kuchyňskou váhu. Balení obsahuje 15 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 
 Výživové údaje:
 10 g (odpovídá jedné denní dávce)
 Kávový extrakt
 500 mg
 L-karnitin
 200 mg
 Extrakt z guarany  100 mg
 Extrakt z černého bezu  50 mg
 Kofein  62 mg
 
 
Složení: rýžový nápoj v prášku (rýže, ovesné beta-glukany, slunečnicový olej, sůl), akáciová guma, kávový extrakt, kávové aroma, stabilizátor: celulóza, L-karnitin, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), extrakt z černého bezu (Sambucus nigra L.).
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.