Optimal Recovery Whey 700g čokoláda (Suklaa)


Cena
499 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
čokoláda, vanilka

ks

- Regenerační potréninkový doplněk- BIO sacharidy a BIO bílkoviny = palivo a stavební látky- BIO tapiokový maltodextrin a BIO syrovátkový protein- 40 g sacharidů a 40 g bílkovin na 100 g- Holistické (celostní) složení produktu- Vynikající biodostupnost- Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky- Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel Více

OPTIMAL RECOVERY
 
Doplněk stravy v prášku se sladidlem.
 
  • Regenerační potréninkový doplněk
  • BIO sacharidy a BIO bílkoviny = palivo a stavební látky
  • BIO tapiokový maltodextrin a BIO syrovátkový protein
  • 40 g sacharidů a 40 g bílkovin na 100 g
  • Holistické (celostní) složení produktu
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel
 
 
Optimal Recovery poskytuje čisté palivo pro regeneraci po tréninku ve všech sportech. Jde o plnohodnotný regenerační nápoj, který obsahuje optimální poměr bílkovin a sacharidů. Tělu dodává ty nejnutnější a zároveň dobře vstřebatelné živiny po tréninku.
 
Optimal Recovery obsahuje vysoce kvalitní BIO koncentrát syrovátkové bílkoviny a snadno vstřebatelný BIO maltodextrin získaný z tapioky. Přidaný BIO kakaový prášek a přírodní aromata dodávají doplňku jemnou čokoládovou a plnou chuť. Doplněk má přirozené spektrum aminokyselin v optimálním poměru.
 
Proč regenerační doplněk stravy obsahuje vedle bílkovin i sacharidy? Je to jednoduché, v po tréninků jsou v těle vyčerpány zásoby svalového glykogenu, který je třeba obnovit. Bez něj nemůžou svaly fungovat - sacharidy jsou tedy nutnou součástí potréninkové regenerace.
 
Puhdistamo Optimal Recovery neobsahuje žádná umělá sladidla ani jakákoli jiná syntetická aditiva. Je slazený pouze steviol-glykosidy + obsahuje mořskou sůl Guerande®, která dodá potřebné minerály a stopové prvky.
 
Optimal Recovery je zaměřené na tři hlavní cíle potréninkové regenerace:
 
- Posílení tréninkových výsledků - nárůst svalové hmoty
- Zkrácení doby regenerace - regenerace svalové hmoty
- Zkrácení únavy - doplnění svalového glykogenu
 
Vyrobeno a vyvinuto ve Finsku.
 
 
Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti.  Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.
 
 
Balení: 700 g
 
Dávkování: smíchejte 50 g (150 ml) s 400 - 600 ml libovolné tekutiny. Berte po ukončení tréninku, nebo kdykoliv během dne na svačinu mezi hlavními jídly. Balení obsahuje 14 dávek.
 
Upozornění: Po otevření sáček pečlivě uzavírejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Výživové údaje:
 v 50 g*
 ve 100 g
 Energetická hodnota
 752 kJ / 178 kcal
 1505 kJ / 355 kcal
 Tuk
 1,7 g
 3,4 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 1,1 g
 2,2 g
 Sacharidy
 20 g
 40 g
     z toho cukry
 2,3 g
 4,6 g
 Bílkoviny
 20 g
 40 g
 Sůl
 0,5 g
 1 g
 
 
 
 Aminokyselinový profil:
 
 
 Alanin
 1,05 g
 2,1 g
 Arginin
 0,5 g
 1 g
 Aspartát
 2,25 g
 4,5 g
 Fenylalanin**
 0,65 g
 1,3 g
 Kyselina glutamová
 3,7 g
 7,4 g
 Glycin
 0,4 g
 0,8 g
 Histidin
 0,35 g
 0,7 g
 Isoleucin**
 1,25 g
 2,5 g
 Cystein
 0,45 g
 0,9 g
 Leucin**
 2,2 g
 4,4 g
 Lysin**
 1,95 g
 3,9 g
 Methionin**
 0,45 g
 0,9 g
 Prolin
 1,2 g
 2,4 g
 Serin
 1,1 g
 2,2 g
 Threonin**
 1,45 g
 2,9 g
 Tryptofan**
 0,4 g
 0,8 g
 Tyrosin
 0,6 g
 1,2 g
 Valin**
 1,2 g
 2,4 g
*50 g odpovídá jedné dávce
**esenciální aminokyseliny
 
 
Složení: BIO syrovátkový protein, BIO tapiokový maltodextrin, BIO pražený kakaový prášek, přírodní aroma, zahušťovadlo xanthanová guma, mořská sůl Guérande, sladidlo (steviol glykosidy). 96,6 % složek má biocertifikaci FI-EKO-201.
 

 
 Prášek pro přípravu nápoje.