Cena
449 Kč

Výrobce

Kód produktu
49079

ks

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi- Předtréninková nestimulační podpora- Maltodextrin, kreatin monohydrát, L-citrulin, beta-alanin, L-karnitin- L-lysin, L-leucin- Vitamín B3, B6, B12- Podpora regenerace a tréninkových výsledků- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace Více

PRE-WORKOUT
 
Doplněk stravy, se sladidlem.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Předtréninková nestimulační podpora
- Maltodextrin, kreatin monohydrát, L-citrulin, beta-alanin, L-karnitin
- L-lysin, L-leucin
- Vitamín B3, B6, B12
- Příchuť pomeranč
- Podpora regenerace a tréninkových výsledků
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Efektivní a komplexní předtréninková formule. Maltodextrin dodá sacharidy, kreatin má účinky spojené s produkcí ATP, L-citrulin souvisí s oxidem dusným a prokrvením svalů, beta-alanin má vlastnosti související se zakyselením svalů, L-lysin a L-leucin se podílejí na tvorbě svalové hmoty a vitamíny skupiny B jsou zapojené do energetického metabolismu. Tělo tak dostane celou řadu potřebných mikronutrientů a zároveň se nenaruší spánkový cyklus.
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 

 

 
Balení: 300 g
 
Dávkování: 1x denně smíchejte 30 g (cca 50 ml prášku) s 300 ml studené vody v lahvi nebo v šejkru, užijte hodinu před tréninkem. Balení obsahuje 10 dávek.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Může obsahovat stopy sóji a mléka.
 

 
 Aktivní látky: 
 ve 30 g* (% RHP**)
 L-citrulin malát
 6,9 g
 Beta-alanin
 4,9 g
 Kreatinmonohydrát
 4 g
     z toho kreatin
 3,5 g
 L-karnitintartát
 1,5 g
     z toho karnitin
 0,9 g
 L-lysin
 0,8 g
 L-leucin
 0,6 g
 Vitamín B3 (niacin)
 16 mg (98 %**)
 Vitamín B6
 6,5 mg (470 %**)
 Vitamín B12
 0,47 µg (19 %**)
*30 g odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: Maltodextrin (z kukuřice, původ EU), L-citrulin malát, beta-alanin, kreatinmonohydrát, L-karnitintartrát, L-lysinhydrochlorid, protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli rostlinných mastných kyselin), L-leucin, prášek z koncentrátu pomerančové šťávy (1 %), aroma, sladidlo sukralóza, nikotinamid, pyridoxin-hydrochlorid, kyanokobalamin.
 


Prášek pro přípravu nápoje.