Promour Crispy 45g dark chocolate - Varianta: choco mint


Cena
45 Kč

Výrobce

Kód produktu
49024

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
chocolate raspberry, dark chocolate, choco hazelnut, choco mint, choco truffle orange, pecan caramel

ks

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi- Prémiová proteinová tyčinka s křupinkami- Příchuť hořká čokoláda- Mléčný protein a hydrolyzovaný mléčný protein- 13 g bílkovin a 10 g vlákniny v tyčince- Kolagen, bambucké máslo a kakao- Bez lepku, s nízkým obsahem laktózy- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace Více

PROMOUR CRISPY
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Lahodná proteinová tyčinka s křupinkami
- Příchuť hořká čokoláda
- Mléčný protein a hydrolyzovaný mléčný protein
- 13 g bílkovin a 10 g vlákniny v tyčince
- Kolagen, bambucké máslo a kakao
- Bez lepku, s nízkým obsahem laktózy
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Prémiová proteinová tyčinka s dvěma typy proteinu - mléčným a hydrolyzovaným mléčným proteinem, kolagenem, bambuckým máslem a sójovými křupinkami. Žádné kompromisy v chuti, vzhledu ani výživových hodnotách. Tyčinka má certifikaci UTZ spadající pod organizaci Rainforest Alliance, která garantuje, že obsažené kakao pochází z udržitelného pěstitelství.
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
 
Balení: 45 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Obsahuje více než 10 g polyolů/ 100 g: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů a sezamových semen.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 45 g
 Energetická hodnota
 1368 kJ / 329 kcal
 616 kJ / 148 kcal
 Tuky
 13 g
 6 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 8 g
 3,6 g
 Sacharidy
 20 g
 9,2 g
     z toho cukry
 1,3 g
 0,6 g
     z toho polyoly
 18 g
 8,3 g
 Vláknina
 23 g
 10 g
 Bílkoviny
 28 g
 13 g
 Sůl
 0,24 g
 0,11 g
 
Složení: isomalto-oligosacharidový sirup (zdroj glukózy), mléčný protein a hydrolyzovaný mléčný protein (původ EU), poleva s příchutí hořké čokolády [sladidlo maltitol, rostlinný tuk (palmový, palmojádrový, bambucký), kakao*, emulgátor slunečnicový lecitin, zvlhčovadlo glycerol, hořká čokoláda 4 % (kakaová hmota*, sladidlo maltitol, kakaové máslo*, emulgátor slunečnicový lecitin), aroma], sójové křupinky (sója, kakao*, tapiokový škrob), hydrolyzovaný kolagen, kakaový* prášek (kakao*, emulgátor slunečnicový lecitin), rostlinný slunečnicový olej, emulgátor slunečnicový lecitin, kakaové* máslo, aroma, sladidla (maltitolový sirup, sukralóza), sůl. *certifikováno organizací Rainforest Alliance.
 

 
Proteinová tyčinka se sladidly, příchuť hořká čokoláda.