R-Bar Protein 60g bílá čokoláda s malinou (Proteinová tyčinka)


Cena
65 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
čokoláda, cookies & cream, bílá čokoláda s malinou, čokoláda-oříšek s karamelem, třešeň

ks

- Naturální proteinová tyčinka ze 100% čistých ingrediencí- V jedné tyčince: 20g bílkovin (mléčný protein), vysoký obsah vlákniny = 9g- Prémiová kvalita - bez obsahu stabilizátorů- Bez obsahu umělých sladidel, umělých barviv a umělých aromat- Bez invertního sirupu, glukózového sirupu a kukuřičného sirupu- GMO free / rBGH free / rBST free Více

R-Bar Protein
 
Komplexní a čistá proteinová svačina, bez obsahu stabilizátorů (příchuť bílá čokoláda s malinou) = 20 g mléčné bílkoviny, v kombinaci s vlákninou, ořechovým máslem a sladidlem steviolglykosid (přírodní zdroj).
 
  • NATURÁLNÍ PROTEINOVÁ TYČINKA ZE 100% ČISTÝCH INGREDIENCÍ
  • PRÉMIOVÁ KVALITA - BEZ OBSAHU STABILIZÁTORŮ*
  • Hlavní složky: mléčná bílkovina, rozpustná vláknina, ořechové máslo, kakao, přírodní aromata a přírodní sladidlo (zdroj stévie)
  • V jedné tyčince: 20g bílkovin, vysoký obsah vlákniny = 9g, nízký obsah cukrů = 1,1g - 2,1g 
  • Bez obsahu umělých sladidel, umělých barviv a umělých aromat
  • Bez palmového oleje, sójové bílkoviny a želatiny
  • Bez erithritolu a sorbitolu 
  • Bez invertního sirupu, glukózového sirupu a kukuřičného sirupu
  • GMO free / rBGH free / rBST free
 
*Pozn: Díky maximální kvalitě a čistotě použitých složek bez obsahu konzervantů, představuje tyčinka R-Bar minimálně procesovanou potravinu, vycházející z nativních zdrojů (vysoká čerstvost). Z tohoto důvodu je tyčinka nabízena pouze ve zkrácené trvanlivosti 6 měsíců, kdy po celé období expirace nabízí 100% kvalitu. 
 

Každá tyčinka R-Bar obsahuje 20 g bílkovin, nabízí vysoký obsah vlákniny, nízký obsah cukru a obsahuje zdravé tuky = skvělá svačinka na cesty

Příjem bílkovin je nezbytný pro růst svalů a ochranu svalové hmoty, jejich dostatečný příjem běžnou stravou může být obtížný, zejména pro ty, kteří se věnují intenzivnímu fyzickému výkonu. Doplněním příjmu kvalitních bílkovin zajistíte dostatečný příjem aminokyselin pro udržení a růst svalů. Když je hladina energie nízká, proteinová tyčinka Reflex je ideální svačina, která zvyšuje hladinu bílkovin a dodává energii.

Naše tyčinky R-Bar neobsahují žádná umělá sladidla, barviva ani konzervační látky a žádný přidaný palmový olej nebo sójový protein. Hlavní ingredience v našich tyčinkách jsou mléčný protein, vláknina, mandle, kakaové máslo, kakaový prášek, voda, přírodní aromata a přírodní sladidlo stévie.

V proteinových tyčinkách používáme mandlové nebo arašídové máslo - pražením celých ořechů se slupkou Před jejich rozemletím na jemné máslo se jedná o nejčistší přírodní ořechové máslo, do kterého není přidáno vůbec nic. Ořechová másla jsou také dobrým přírodním zdrojem poly a mono nenasycených tuků, vlákniny, hořčíku a vitamínu E.


Balení: 60 g
Dávkování: Konzumujte po cvičení, nebo kdykoliv podle potřeby.
Upozornění: Není určeno pro děti do 16 let. Uchovávejte v suchu a chladu mimo dosah slunečního záření a dětí. Může obsahovat stopy lepku a arašídů. Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.

 


Výživové údaje příchuť bílá čokoláda s malinou:
 
 Počet dávek v balení: 1 x 60 g
 na 100 g
 60 g (1 tyčinka)*
 Energetická hodnota
 1462 kJ / 351 kcal
 892 kJ / 214 kcal
 Tuky
 16 g
 9,6 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 5,8 g
 3,5 g
 Sacharidy
 16 g
 10 g
  Z toho cukry
 3,3 g
 2 g
  Z toho polyoly
 9,9 g
 5,9 g
 Vláknina
 15 g
 9 g
 Bílkoviny
 33 g
 20 g
 Sůl
 0,5 g
 0,3 g
*1 porce odpovídá 1 tyčince. Balení obsahuje 1 porci.
Složení příchuť bílá čokoláda s malinou: mléčná bílkovina 35 %, rozpustná glukózová vlákninamandlové máslo 15 %, glycerol, kakaové máslo (9 %), voda, lyofilizací sušené maliny 2 %, aromata, emulgátory kyselina citrónová a slunečnicový lecitinmořská sůl, sladidlo steviol-glykosidy, antioxidant DeltaGold® (tokotrienoly).
 
 


Proteinová tyčinka, se sladidlem.