Reco Hydropower 2,5kg čokoláda (Po výkonu - endurance, lehká atletika, funkční trénink) - Varianta: čokoláda


Cena
1 749 Kč

Výrobce

Kód produktu
49051

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
čokoláda, pomeranč mandarinka

ks

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi- Komplexní potréninková formule PRO OPTIMÁLNÍ SVALOVOU REGENERACI A OBNOVU ZÁSOB GLYKOGENU- Prioritní zaměření: VYTRVALOSTNÍ SPORTY, LEHKÁ ATLETIKA, GYMNASTIKA, FITNESS A FUNKČNÍ TRÉNINK- 35 % bílkovin a bioaktivních peptidů - prémiový syrovátkový izolát (WPI) a prémiový syrovátkový hydrolyzát (WPH)- Syrovátkový hydrolyzát - enzymatická hydrolýza (stupeň hydrolýzy DH 24)- Sacharidová složka: vysoce kvalitní Cluster DextrinTM HBCD + isomaltulóza- 25 g bílkovin a 38 g sacharidů v 70 g dávce- Speciální aditivum: L-Leucin 1,4 g + mořská sůl Guerande (elektrolyty) 520mg (v dávce)- Vitamín C 80 mg (100% RHP) + Vitamín B6 1,4mg (100% RHP) (v dávce)- Bez laktózy- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace Více

RECO HYDROPOWER
 
Doplněk stravy se sladidlem. Bez laktózy.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Komplexní potréninková formule PRO OPTIMÁLNÍ SVALOVOU REGENERACI A OBNOVU ZÁSOB GLYKOGENU
- Prioritní zaměření: VYTRVALOSTNÍ SPORTY, LEHKÁ ATLETIKA, GYMNASTIKA, FITNESS A FUNKČNÍ TRÉNINK
- 35 % bílkovin a bioaktivních peptidů - prémiový syrovátkový izolát (WPI) a prémiový syrovátkový hydrolyzát (WPH)
- Syrovátkový hydrolyzát - enzymatická hydrolýza (stupeň hydrolýzy DH 24)
- Sacharidová složka: vysoce kvalitní Cluster DextrinTM HBCD + isomaltulóza
- 25 g bílkovin a 38 g sacharidů v 70 g dávce
- Speciální aditivum: L-Leucin 1,4 g + mořská sůl Guerande (elektrolyty) 520mg (v dávce)
- Vitamín C 80 mg  (100% RHP) + Vitamín B6 1,4mg (100% RHP) (v dávce)
- Bez laktózy
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Reco Hydropower je navržený tak, aby pomohl tělu regenerovat po extrémním výkonu. Při něm tělo namáhá svalová vlákna, které potřebuje obnovit pomocí stavebních látek - bílkovin. Reco Hydropower poskytuje jako zdroj bílkovin syrovátkový izolát a hydrolyzát, které jsou velmi rychle vstřebatelné a zároveň šetrné k žaludku. Spolu se stavebními látkami potřebují vyčerpané svaly další důležitou makrosložku - sacharidy. Ty jsou nutné pro obnovu vyčerpaného svalového glykogenu. Zdroji sacharidů jsou tu Cluster DextrinTM a isomaltulóza. Cluster DextrinTM je speciální, vysoce rozvětvený cyklický maltodextrin, který se vstřebává mnohem rychleji než klasický maltodextrin. Isomaltulóza se skládá z glukózy a fruktózy a je tak dalším efektivním zdrojem rychlých sacharidů.
 
Reco Hydropower pro posílení efektu regenerace dále obsahuje přidanou aminokyselinu L-leucin, vitamín B6, který podporuje metabolismus bílkovin a vitamín C, který podporuje obranyschopnost organismu. 
 
Dalším aditivem je speciální mořská sůl Guerande, která je zdrojem důležitých elektrolytů. Sůl Guerande obsahuje desítky minerálů a stopových prvků ve zcela naturální formě a podílí se tak na optimální regeneraci po náročném výkonu, včetně kompenzace zvýšené ztráty elektrolytů a tekutin potem.
 
Leader Reco Hydropower je vyrobený Finsku ve spolupráci s finským olympijským výborem. Je určený pro profesionální i amatérské sportovce, pro vytrvalostní sportovce, lehké atlety, gymnasty i běžné návštěvníky posiloven.
 

Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
Balení: 2,5 kg
 
Dávkování: smíchejte v šejkru 70 g (1,5 dl prášku — cca 3 ne plné odměrky) s 500 ml vody. Před použitím nechte nápoj 2 minuty odstát. Balení obsahuje 35 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji.
 

 
 Výživové údaje:
 70 g* (% RHP**)
 Energetická hodnota
 1097 kJ / 258 kcal
 Tuk
 0,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,2 g
 Sacharidy
 38 g
     z toho cukry
 17 g
 Bílkoviny
 25 g
 Sůl
 0,53 g
 Vitamín C
 80 mg (100 %)
 Vitamín B6
 1,4 mg (100 %)
 L-Leucin  1,4 g
 Laktóza  0 g
*70 g odpovídá jedné dávce, balení obsahuje 35 dávek.
**RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: syrovátkový proteinový izolát a hydrolyzát 34 % (EU) (alergen mléko), maltodextrin 30 % (Cluster dextrin®), isomaltulóza (zdroj glukózy a fruktózy), sušené odstředěné mléko bez laktózy, nízkotučný kakaový prášek, L-leucin 2 %, přírodní aromata, aroma, kyselina L-askorbová (vitamín C), protipěnící činidlo oxid křemičitý, mořská sůl (Guérande), sladidlo sukralóza, pyridoxin-5´-fosfát (vitamín B6).

 


 
Prášek pro přípravu nápoje.