Soft Protein Bar 60g bílá čokoláda


Cena
55 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
bílá čokoláda, lemon cheesecake, čokoládové brownies

ks

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi- Proteinová tyčinka s vlákninou, mandlemi a kakaem- Příchuť bílá čokoláda- 20 g proteinu a 18 g vlákniny na tyčinku- Slazeno třtinovým cukrem a steviol-glykosidy- Bez lepku- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace Více

SOFT PROTEIN BAR
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Proteinová tyčinka s vlákninou, mandlemi a kakaem
- Příchuť bílá čokoláda
- 20 g proteinu a 18 g vlákniny na tyčinku
- Slazeno třtinovým cukrem a steviol-glykosidy
- Bez lepku
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Soft Protein Bar je lahodná proteinová tyčinka se třemi druhy bílkovin - mléčným proteinem, hydrolyzovaným mléčným proteinem a syrovátkovým proteinovým izolátem. Soft Protein Bar také obsahuje vysoké množství vlákniny a je slazená třtinovým cukrem a steviol-glykosidy. Je velmi šetrná k žaludku a zároveň perfektně chutná.
 
Soft Protein Bar je vyrobená ve Finsku a je vhodná jako plnohodnotná svačinka kdykoli během dne i jako podpora tréninkových výsledků.
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
Balení: 60 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a arašídů.
 
 
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 60 g
 Energetická hodnota
 1274 kJ / 306 kcal
 765 kJ / 183 kcal
 Tuky
 8,2 g
 4,9 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 2,9 g
 1,7 g
 Sacharidy
 10 g
 6 g
     z toho cukry
 6,2 g
 3,7 g
 Vláknina
 30 g
 18 g
 Bílkoviny
 33 g
 20 g
 Sůl
 0,31 g
 0,19 g
 
 
Složení: isomalto-oligosacharidový sirup (zdroj glukózy), směs proteinů [mléčný protein a hydrolyzovaný mléčný protein (původ EU), syrovátkový proteinový izolát (z mléka, původ mimo EU), emulgátor sójový lecitin], bílá čokoláda 3,2 % (sušené mléko, kakaové máslo, emulgátor sójový lecitin, aroma), sušené mléko, rostlinný olej (palmový, řepkový), mandle, mořská sůl, aromata, třtinový cukr, sladidlo steviol-glykosidy.
 

 
Proteinová tyčinka s cukrem a sladidlem, příchuť bílá čokoláda.